• Adwokat KŁodzko

    Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Wąsowicz

  • Adwokat KŁodzko

    Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Wąsowicz

O kancelarii

Adwokat Justyna Wąsowicz jest adwokatem świadczącym pomoc prawną w formie indywidualnej kancelarii adwokackiej, członkiem Izby Adwokackiej w Wałbrzychu.

W zakresie działalności kancelarii adwokackiej mieści się udzielanie pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym, bądź w ramach jednorazowych zleceń, bądź też stałej obsługi prawnej.

Obszar działania kancelarii obejmuje przede wszystkim województwo dolnośląskie (głównie właściwość miejscową sądów w Kłodzku, Ząbkowicach Śląskich, Dzierżoniowie, Świdnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu). Istnieje jednak możliwość udzielenia pomocy prawnej polegającej na reprezentowaniu przed sądami czy organami administracji i urzędami na całym terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Pomoc prawna świadczona jest głównie w siedzibie kancelarii w godzinach jej urzędowania, jednakże po wcześniejszym dokonaniu ustaleń drogą mailową lub telefoniczną możliwe jest świadczenie pomocy prawnej poza siedzibą kancelarii, a także poza wyznaczonymi godzinami jej urzędowania.

Honorarium adwokackie ustalane jest indywidualnie z każdym klientem i zależy od stopnia skomplikowania sprawy oraz niezbędnego nakładu pracy adwokata. W przypadku stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych istnieje możliwość ustalenia wynagrodzenia ryczałtowego lub stawki godzinowej.Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.