Adwokat Justyna Wąsowicz Kłodzko

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyny Wąsowicz świadczy pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym, bądź w ramach jednorazowych zleceń, bądź też stałej obsługi prawnej. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego problemu, z jakim zgłasza się do nas klient, które pozwalają na poprowadzenie powierzonej sprawy w najlepszy możliwy sposób.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyny Wąsowicz specjalizuje się w sprawach karnych (również wypadków komunikacyjnych i błędów w sztuce lekarskiej), cywilnych (w tym zniesienie współwłasności, umowy, odszkodowania oraz spadki), rodzinnych (w szczególności w sprawach rozwodowych, o podział majątku małżeńskiego, dotyczących władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi i alimentów), a także z zakresu prawa pracy.

Istnieje możliwość uzyskania porady prawnej czy zlecenia sprawy zdalnie, co jest szczególnie ważne dla osób, które nie są w stanie osobiście przybyć do siedziby kancelarii. Szczegółowych informacji o zakresie świadczonych usług chętnie udzielimy telefonicznie.

Obszar działania kancelarii obejmuje przede wszystkim województwo dolnośląskie i opolskie (głównie właściwość miejscową sądów w Kłodzku, Ząbkowicach Śląskich, Dzierżoniowie, Świdnicy, Wałbrzychu, Wrocławiu i Opolu). Istnieje jednak możliwość udzielenia pomocy prawnej polegającej na reprezentowaniu przed sądami, organami ścigania czy organami administracji i urzędami na całym terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Pomoc prawna świadczona jest głównie w siedzibie kancelarii w godzinach jej urzędowania, jednakże po wcześniejszym dokonaniu ustaleń drogą mailową lub telefoniczną możliwe jest świadczenie pomocy prawnej poza siedzibą kancelarii, a także poza wyznaczonymi godzinami jej urzędowania.

Honorarium adwokackie ustalane jest indywidualnie z każdym klientem i zależy od stopnia skomplikowania sprawy oraz niezbędnego nakładu pracy adwokata. W przypadku stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych istnieje możliwość ustalenia wynagrodzenia ryczałtowego albo w stawce godzinowej.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasza wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci zawsze są zadowoleni.

x

Poufność

Wszelkie informacje uzyskane w ramach świadczenia pomocy prawnej są objęte tajemnicą adwokacką i jako takie są w pełni bezpieczne.

Adwokat Justyna Wąsowicz Kłodzko

Kancelaria Adwokacka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00.
Świadczenie pomocy prawnej poza wyznaczonym czasem pracy kancelarii i poza jej siedzibą jest możliwe
po wcześniejszym dokonaniu ustaleń telefonicznych lub mailowych.

ul. Bohaterów Getta 2/2
57-300 Kłodzko

© 2021 Adwokat Kłodzko. Wszelkie prawa zastrzeżone